Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Cuba Serrano Lavado 100 % ArabicaKáva je pestovaná v Sierra maestra, východnej časti Kuby. Na prvý dúšok ucítite kakaovú pastu. Telo kávy pripomína kakaové bôby a tabak. Dochuť je cítiť po vlašských orechoch. Samotná celková chuť kávy je fenomenálna.


Dostupnosť: Skladom

Cena: 10,39€
Bez DPH: 8,66€
Kuba sa vyznačuje kvalitnou kávou, najmä vd’aka tomu, že pôda je bohatá na medi železo. Nie je chemicky ošetrovaná alebo geneticky modifikovaná, čo je u jej kvality naozaj nezaplatiteľný aspekt. Tiež jej priespieva metóda mokrého zberu. Kubánci pestujú jednu z najkvalitnejších káv a mimoriadne obľúbených.

Všeobecné informácie
Sladkosť 9/10
Horkosť 4/10
Kyslosť 0/10
Kréma 9/10
Poznámka Jedna z našich najlepších a najsladších káv.
Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť