Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

El Salvador Apaneca 100% ArabicaKáva z El Salvadoru, oblasti Apaneca sa pýši hladkým, orieškovo-čokoládovým tónom a jemným nádychom slivky. Cordillera Apaneca je pohorie v západnom Salvádore, má hornaté prostredie s mierne vulkanickou pôdou, čo garantuje vynikajúcu kvalitu kávy. Očakávajte dobre vyváženú chuť s prvkami mliečnej čokolády, kôstkového ovocia a orieškov v každej šálke.


Dostupnosť: Skladom

Cena: 8,49€
Bez DPH: 7,08€

Všeobecné informácie
Sladkosť 7/10
Horkosť 3/10
Kyslosť 3/10
Kréma 9/10
Poznámka Espresso vám zaručí konzistentnú, hustú krému.
Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť