Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

India Plantation Mysore 100 % ArabicaPlantation mysore pochádza z regiónov južnej Indie, kde sa káva pestuje už od 17. storočia. V šálke kávy ucitíte typickú orientálnu chuť plnú čokolády, obilnín, opekaných mandlí a ovocia. Acidita je veľmi nízka.


Dostupnosť: Skladom

Cena: 8,49€
Bez DPH: 7,08€
India je momentálne šiestym najväčším výrobcom kávy na svete. Má dokonalé podmienky pre pestovanie vďaka pôde, nadmorskej výške i podnebiu. Pri tomto druhu kávy máte v podstate isté, že boli oberané len dozreté čerešne, pretože sa zbierajú ručne. Indická káva je známa predovšetkým mokrým zberom, ktorý je náročnejší ako suchý, no o to kvalitnejší.

Všeobecné informácie
Sladkosť 8/10
Horkosť 4/10
Kyslosť 2/10
Kréma 8/10
Poznámka Perfektná pre tých ktorí radi dolievajú kávu mliekom. Napríklad espresso, lungo s mlieko, cappuccino, latte atd.
Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť