Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Dolce vita - zmes 100 % ArabicaJe to mix našich 100 % arabíc. Zmes našich káv, ktoré sme pre vás testovali a docielili sme variantu Dolce vita, ktorú ocenia hlavne milovníci veľmi jemnej a sladkej kávy. Navyše je doplnená z 15 % nepálskou kávou. Tá sa radi medzi najkvalitnejšie a najvzácnejšie kávy na svete.


Dostupnosť: Skladom

Cena: 10,39€
Bez DPH: 8,66€

Nechajte sa prekvapiť tajomstvom našej zmesy, ktorú si okamžite obľúbite.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť