Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Bezkofeinová Káva - Brazília 100 % ArabicaKvalitné výberová zrna z Brazílie, z ktorých kofeín bol odstranený použitím jedinečného systému Swiss Water Process, čiže švajčiarskym vodným procesom. Pri tejto forme neboli použité žiadne chemické látky a v chuti to ani nespoznáte. Káva má krémové telo s vyváženými tónmi mlieka a sladu. Dochuť charakterizujú pražené, lieskové orechy a obilniny.


Dostupnosť: Skladom

Cena: 9,60€
Bez DPH: 8,00€
Brazília presne tak, ako miluje tanec, miluje aj kávu. Preto produkuje asi tretinu kávy na svete. Pomáha jej k tomu aj podnebie, ktoré je vhodné pre pestovanie. Krajina je to obrovská, a to je dôvod, prečo je ťažké spoznať špecifickú chuť. Kávovníky, ktoré rastú v severnej časti krajiny pri mori, spoznáte podľa typickej prímorskej chuti. Ak ste si vždy mysleli, že Taliani robia najlepšiu kávu, možno ste nevedeli, že práve konečný stav talianského espresso pochádza práve z brazílskej kávy.

Všeobecné informácie
Sladkosť 4/10
Horkosť 6/10
Kyslosť 1/10
Kréma 3/10
Poznámka Ideálna na večer alebo pre mamičky.
Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť