Kaviareň

Sme menšia poctivá rodinná pražiareň v Trenčíne. Zároveň si u nás môžte pri kvalitnej kávičke vychutnať aj čerstvé domáce kreméše o ktorých sa šíria chýri široko ďaleko.

Čerstvo pražená káva, priamo zo svetových plantáží

Turecké príslovie hovorí: "Káva má byť čierna ako peklo, silná ako smrť a sladká ako láska."

Mnohí majú v pití tohto nápoja neuveriteľnú túžbu. Nie je nad to si urobiť prestávku a nachvíľu vypnúť. Kávu si treba vychutnávať plnými dúškami, celým svojim srdcom i mysľou. Netreba brať šálku tohto čarovného nápoja len ako povinnosť, aby sa človek prebral. V skutočnosti to je niečo ako rituál či náboženský obrad. Človek by mal byť v eufórii, cítiť sa, ako keby práve ochutnal kúsok neba. Pociťujete to tak len veľmi zriedka?

To ste potom asi neochutnali náš poklad v našej Pražiarničke. Prečo si vybrať práve nás? Vyberáme tú najlepšiu kávu z plantáží z celého sveta. Dávame si záležať, aby náš zákazník pocítil na duši maximálne uspokojenie. Každý jeden druh kávových zŕn berieme ako niečo výnimočné. Máme k nemu osobitný prístup, dôkladne ho upražíme a zabalíme. Pražiť je totiž svojím spôsobom umenie. No ku pravej káve, ktorá zanechá túžbu na vašom jazyku, sa treba správať s láskou. Práve tú do nej vkladáme zakaždým, presne tak, ako by ste ju robili pre najlepšieho priateľa.

Ochutnajte úžas z Pražiarničky a poviete stop obyčajnej káve. Načo mrhať chuťovými bunkami, ked’ ich treba rozmaznávať? Žite predsa pre prítomný okamih.

V ponuke máme množstvo káv. Máte chuť spoznať tie najlepšie?