Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kaviareň

Sme menšia poctivá rodinná pražiareň v Trenčíne. Zároveň si u nás môžte pri kvalitnej kávičke vychutnať aj čerstvé domáce kreméše o ktorých sa šíria chýri široko ďaleko.

Čerstvo pražená káva, priamo zo svetových plantáží

Turecké príslovie hovorí: "Káva má byť čierna ako peklo, silná ako smrť a sladká ako láska."

Mnohí majú v pití tohto nápoja neuveriteľnú túžbu. Nie je nad to si urobiť prestávku a nachvíľu vypnúť. Kávu si treba vychutnávať plnými dúškami, celým svojim srdcom i mysľou. Netreba brať šálku tohto čarovného nápoja len ako povinnosť, aby sa človek prebral. V skutočnosti to je niečo ako rituál či náboženský obrad. Človek by mal byť v eufórii, cítiť sa, ako keby práve ochutnal kúsok neba. Pociťujete to tak len veľmi zriedka?

To ste potom asi neochutnali náš poklad v našej Pražiarničke. Prečo si vybrať práve nás? Vyberáme tú najlepšiu kávu z plantáží z celého sveta. Dávame si záležať, aby náš zákazník pocítil na duši maximálne uspokojenie. Každý jeden druh kávových zŕn berieme ako niečo výnimočné. Máme k nemu osobitný prístup, dôkladne ho upražíme a zabalíme. Pražiť je totiž svojím spôsobom umenie. No ku pravej káve, ktorá zanechá túžbu na vašom jazyku, sa treba správať s láskou. Práve tú do nej vkladáme zakaždým, presne tak, ako by ste ju robili pre najlepšieho priateľa.

Ochutnajte úžas z Pražiarničky a poviete stop obyčajnej káve. Načo mrhať chuťovými bunkami, ked’ ich treba rozmaznávať? Žite predsa pre prítomný okamih.

V ponuke máme množstvo káv. Máte chuť spoznať tie najlepšie?